Zespół

Adwokat Ewelina Zdunek

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jako adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie prowadzę praktykę w jednoosobowej Kancelarii Adwokackiej.

Doświadczenie prawnicze zaczęłam zdobywać już w trakcie studiów w formie praktyk studenckich, następnie jako asystent sędziego w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Wydziale Karnym, w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju jako referendarz oraz w Głównym Inspektoracie Weterynarii jako referent prawny, gdzie prowadziłam postępowania administracyjne z zakresu spraw znajdujących się we właściwości urzędów. W trakcie odbywania aplikacji adwokackiej współpracowałam także z wieloma przedstawicielami palestry warszawskiej, zdobywając w kancelarii adwokackiej praktyczne doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych, cywilnych oraz rodzinnych.

Wiedzę i doświadczenie rozwijam, uczestnicząc w Sekcjach Prawa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W chwili obecnej odbywam także studia doktoranckie na mojej macierzystej uczelni w Katedrze Prawa Karnego pod opieką prof. Zbigniewa Jędrzejewskiego, zajmując się tematyką przestępstw przeciwko własności intelektualnej ze szczególnym uwzględnieniem przestępstwa plagiatu.

Wolny czas spędzam aktywnie, dużo czytam, zwłaszcza literatury fantastycznej i podróżuję.

Prowadzę również bloga prawniczego „Sekrety prawa karnego”.

W ramach prowadzonych spraw współpracuję z Kancelarią Adwokacką Krzysztof Liberda w Kaliszu.


Adwokat Krzysztof Liberda

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – Wydział Prawa i Administracji oraz absolwent Politechniki Koszalińskiej Wydział Mechaniczny. Aplikacja adwokacka ukończona w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu. Doświadczenie i praktykę zawodową zdobywał w dużych korporacjach, a następnie w czasie aplikacji adwokackiej.

Adwokat Krzysztof Liberda jest założycielem Kancelarii Adwokackiej – Krzysztof Liberda w Kaliszu (ul. Piekarska 5/1, 62-800 Kalisz).

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Liberda.

 


Aplikantka adwokacka Beata Romaszko-Korzon

Aplikantka adwokacka Warszawskiej Izby Adwokackiej. Prawo jest jej pasją, jednakże ukończyła także studia na Wydziale Menedżerskim (WSM w Warszawie) Zarządzanie i Marketing o specjalizacji – rachunkowość i controlling. Przez wiele lat związana z biznesem, jak i III sektorem, gdzie jako kontroler finansowy rozwijała i wzmacniała swoją wiedzę z zakresu finansów.

Obecnie doskonali swoją wiedzę, współpracując z adwokatami w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego. Ceni swoją pracę, a szczególną satysfakcję czerpie z pracy z ludźmi. Pije kawę z gorącym mlekiem, uwielbia filmy oraz krótkie wyjazdy nad polskie morze.